41 Betvole Yenilendi – 41Betvole Giriş Adresi

40 Betvole TİB kararıyla engelledi ve 41 Betvole yeni adres olarak belirlendi. 41Betvole yeni giriş adresi için www.41betvole.com tek geçerli linktir.

Tıkla Hemen Giriş Yap!

41 betvole

Süper Lig’de futbolculara cezalar yağacak gibi duruyor! Geçtiğimiz haftalardaki derbi maçlarında yaşanan olaylardan sonra TFF oyuncular için sevk işlemlerini kulüplere bildirdi. Savunması istenen oyuncular Belhanda, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel yer alıyor. Bu isimlerin neden ceza ile karşı karşıya olduklarını hatırlayalım. Belhanda, Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasında rakibi Yusuf Yazıcıya faul hareketinde bulunmuştu. Maçın hakemi Fırat Aydınus’un raporunda bu hareketin şiddetli hareket olarak bildirilmesi Belhanda’yı 3 ila 6 maç arasında bir men cezasına getiriyor. Emre Belözoğlu ise Erzurum’da taraftar kavgası ile anılıyor. Kendisine edilen küfürlere karşılık veren Emre’nin hareketleri hakem ve temsilci raporlarında yer alıyor. Volkan Demirel ise Kayserispor maçı sonrasında oyunculara karşı bazı hareketlerde bulundu ancak olayın görüntüleri yayıncı kuruluş tarafından çekilmemiş. Cep telefonu ile çekilen görüntüler sevk ve ceza için geçerli bulunmadı.

 

41 Betvole Giriş Yap Bonus Al

41 Betvole adresi daha önce de belirttiğimiz gibi bugün yapılan BTK denetlemeleri sonucu erişime kapatıldı. Türkiye’deki bahis severleri usandıran bu durum sık sık yaşanıyor ancak şirketler bu konuda söz hakkına sahip değil. Şirketlerin tek yapabilecekleri, müşterilerinin rahatlığı için siteyi yeni bir adres taşımaktır. 41 Betvole adresi ile 41 Betvole giriş işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*